Kantor Kryptowalut  
Rypin, ul. Plac Sienkiewicza 4

Zapraszamy do naszego Kantoru Bitcoin, który mieści się w centrum Rypinie, przy ul. Plac Sienkiewicza 4, na 1 piętrze (budynek Zgoda Rypin).

535 588 110

biuro@cryptokantory.pl

Poniedziałek-Piątek: 10-18
Sobota: Transakcje tylko po umówieniu

Prowizja wymiany: 3,5-5%

Wymiana od ręki

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię ETH, BTC, LTC, XRP czy Dogecoin - z cryptokantorami wymienisz każdą. Umów się na transakcję w najbliższym kantorze kryptowalut, a zyskasz gwarancję, że przebiegnie ona sprawnie, a gotówkę do ręki otrzymasz w przeciągu maksymalnie kilkunastu minut. 

Zawsze aktualne kursy

Wymiana w naszych kantorach kryptowalut odbywa się zawsze po aktualnym kursie. Nie ma znaczenia czy dokonujesz sprzedaży, czy zakupu kryptowaluty. Cena jest zawsze aktualna, jedynie pomniejszona o prowizję w wysokości 3,5 do 4,5%.

Partnerskie podejście

Zawsze stawiamy przede wszystkim na ludzi i dzięki tej misji możemy oferować tak uczciwe warunki wymian, jak tylko to możliwe. Jeżeli chcesz wymienić dużą ilość kryptowalut, bądź realizować transakcje regularnie - poproś opiekuna klienta o zindywidualizowane warunki.

Punkty wymiany w całej Polsce

Pragniemy, by kryptowaluty stały się w pełni powszechne. Dlatego stale rozbudowujemy sieć naszych kantorów o kolejne miasta, by uczynić możliwości wymiany dostępnymi dla każdego, w każdym miejscu.

Jak wygląda wymiana?

Wybierz punkt i umów się na transakcję

Naciśnij przycisk "Znajdź kantor" w górnej części ekranu i wybierz punkt, w którym najlepiej będzie Ci dokonać wymiany. Następnie umów się na transakcję w dogodnym dla Ciebie terminie telefonicznie, lub mailowo.

1

Odwiedź jeden z naszych kantorów stacjonarnych

Jak to zrobisz - to już wszystko zależy od Ciebie. Ważne, byś zabrał ze sobą dostęp do portfela kryptowalut i coś, gdzie przechowasz gotówkę w drodze powrotnej.

2

W obecności opiekuna klienta dokonaj przelewu na portfel kantoru

Opiekun cryptokantoru udostępni Ci na miejscu adres naszego portfela, na który przekażesz wymienianą ilość kryptowaluty. Całość zajmie kilka minut.

3

Otrzymaj gotówkę do ręki

Po zaksięgowaniu transakcji na portfelu kantoru opiekun klienta wypłaci Ci gotówkę do ręki. Tak, z cryptokantorami to takie proste.

4

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, lub cenisz swój czas i nie chcesz czekać w kolejkach - oto drogi kontaktu z nami. Nasza ogólnopolska infolinia jest dla Ciebie dostępna w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do soboty.

Potrzebujesz konkretów? Opowiedz nam co chcesz wymienić, a przedstawimy Ci zindywidualizowaną prowizję wymiany. Układ uczciwy dla obu stron, prawda?

TELEFON:

535 588 110

EMAIL:

biuro@cryptokantory.pl

ADRES:

Mokotowska 1, Warszawa
Zebra Tower

PROWIZJA WYMAINY:

od 3,5% do 5%
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram